Jak interpretować wynik badania histopatologicznego u 44-latki?

Proszę o interpretację wyniku badania histopatologicznego: 1. Endometrium in stadio proliferationis et polypus fibroso - glandularis endometrialis parvus. 2. Fragmenta endcervicis etepithelii paraepidermalis colli uteri normalis Z góry dziękuję. Alicja

Lek. Tomasz Budlewski

Błona śluzowa macicy w fazie wydzielniczym z polipem włóknisto gruczołowym . Błona śluzowa szyjki macicy w normie