Jak interpretować wynik badania hormonów w 29 tygodniu ciąży?
Witam, jestem w 29tc, od początku biorę eutyrox 75, moje wyniki tsh 0,811 ulU/ml ft3 4,37 pmol/l ft4 12.01 pmol/l. Wizyta dopiero za tydzien ale martwi mnie takie niskie ft4. Proszę o interpretacje tych wyników.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Pani wyniki są w normie. Oczywiście nie podała Pani norm danego laboratorium, a te mogą się różnić między sobą. Ale według książkowych norm, Pani wyniki są prawidłowe.