Jak interpretować wynik badania hormonów w 4 dniu cyklu?

Witam, czy wyniki wykonane w 4 dniu cyklu są prawidłowe: Estradiol 47,78 pg/ml; LH 8,93 mIU/ml, FSH 5,78 mIU/ml, Prolaktyna 23,00 ng/ml. Mam 31 lat, staram się o pierwsze dziecko. Boję się, że mam PCOS, 3 lata temu stwierdzono hiperprolaktynemię czynnościową, nie zażywam obecnie żadnych leków. Dziękuję za odpowiedzi.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie normy? Konieczna wizyta u lekarza ginekologa i diagnostyka