Jak interpretować wynik badania krwi i glukozy u 25-latki?

Witam jestem kobietą mam 25 lat dzisiaj odebrałam wyniki badań i troszkę mnie niepokoja: OB 16, Mcv 91, mch31 ,Mchc 34,1, Pdw 16, ob 16, bakterie w moczu bardzo liczne, moczany bezpostaciowe bardzo liczne, glukoza 93, Tsh 3.179. Proszę o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Wyniki nie są bardzo niepokojące. Wynik badania moczu może świadczyć o infekcji dróg moczowych, ale w celu interpretacji i postawienia rozpoznania należy go zestawić z pani obrazem klinicznym. Sugeruję udać się do lekarza kierującego.