Jak interpretować wynik badania krwi u osoby czującej osłabienie?

Witam od kilku tygodniu słabo się czuję osłabiona bez energii postanowiłam zrobić sobie morfologie, kilka wskaźników jest nieprawidłowych nie wiem rozszerzyć diagnostykę czy nie przejmować się. Z góry dziękuję za odpowiedz. Hemoglobina 16,00 g/dl 11,2 15,7 H Hematokryt 46,0 % 34 45 H Limfocyty 3,75 tys/µl 1,00 3,00 H Limfocyty 45,5 % 20,0 40,0 H Monocyty 10,9 % 2,0 10,0 H

Obraz może sugerować przebyte niedawno infekcje wirusową. Proszę najlepiej umówić się do lekarza internista celem zbadania i rozważenia ewentualnej dalszej diagnostyki