Jak interpretować wynik badania krwi u osoby po grypie?

witam chciałam zapytać o wyniki badań. Mam 38 lat miesiąc temu przechodziłam grypę. Zrobiłam morfologię bo zaczęły puchnąć mi nogi i brzuch. Mam uczucie obrzmienia i ucisków i pobolewa mnie z prawej strony z boku na wysokości podżebrza z tyłu. Mam problemy z kręgosłupem, zwyrodnienia i reaguję na zmiany pogody. Oczywiście ostatnio ze względu na zmiany meteorologiczne miewam takie dolegliwości. Do bólów w lędźwach doszły wspomniane wyżej dolegliwości oraz bół miednicy ( w pażdzierniku ubiegłego roku upadłam na dolą część pleców i pośladki więc mniemam że to od tego. Jednak bół z prawej strony i puchnięcie zaczęło mnie niepokoić więc na własną rękę zrobiłam morfologię i mocz . Proszę o interpretację wyników, oto one : kreatynina 0,7 mg/dl; glukoza 99 mg/dl; magnez 0,92 mmol/l; sód 142,0 mmol/l; potas 4,30 mmol/l; TSH 2,44 ; OB 2,44; WBC 6,6 ; NEUT 3,2; NEUT% 48,2%; LYMPH 2,7; LYMPH% 41,3% (i to mi wytłuszczono jako podwyższone) EO 0,08; EO% 1,2%; MONO 0,57; MONO% 8,6%; BASO 0,03; BASO% 0,5%; RBC 4,29; HGB 13,3; HCT 39,4% MCV 91,8; MCH 31; MCHC 33,8; RDW-SD 42,7; RDW-CV 12,5%; PLT 225,0; PDW 12,6; PCT 0,24%; MPV 10,7; P-LCR 31,2% IG 0,01; IG % 0,2%....MOCZ: słomkowy, przejrzysty, ciężar właściwy 1,030, pH 5,0; leukocyty-neg; azotyny-neg; białko-neg; cukier-neg; ketony-neg; urobilinogen-2,0; bilirubina - neg; eytrocyty- neg; nabłonki płaskie-pojedyncze;leukocyty-pjedyncze; śluz nieliczne. Proszę powiedzeć czy mam się czym niepokoi? Chcę umówić się do lekarza ale ze względu na panującą grypę mam trudności z rejestracją.

Lek. Paweł Szadkowski

Powyższe wyniki badań krwi i moczu nie są niepokojące. Wizyta u lekarza będzie konieczna ponieważ należy wyjaśnić przyczynę obrzęków. Proszę nie odwlekać wizyty, bo niektóre potencjalne przyczyny mogą być poważne. Może pani sprawdzić w międzyczasie swoje wartości ciśnienia tętniczego oraz obserwować swoje objawy, a w razie nasilenia dolegliwości udać się na SOR lub NPL.