Jak interpretować wynik badania krwi u osoby przechodzącej infekcje?

Witam serdecznie. Mam 28lat.jestem w trakcie przechodzenia infekcji. Moje wyniki badań poza normą laboratoryjna: CRP-102, OB-32 (wg labo <20)., WBC 10,76 (DO 10,00), MCV 95,3 (DO 93,7), LIMFOCYTY 8 (OD 25-40),NEUTROFILE PALECZKOWATE 23 (OD 1-5),MOC PODWYŻSZONE. czy to tylko z powodu przeziębienia?Bardzo się martwię bo bolą mnie mięśnie, stawy i czuję się osłabiona. Dziękuję za pomoc.

Lek. Paweł Szadkowski

Te wyniki wskazują na przeziębienie, podobnie objawy. Jeśli cokolwiek Panią niepokoi, najlepiej już po infekcji, na spokojnie, powtórzyć zadanie morfologii. Wszystko powinno wrócić do normy.