Jak interpretować wynik badania krwi u osoby przed wyjazdem zagranicę?

Dzień dobry, Mam 31 lat. Niedawno zrobiłam badanie krwi w związku z procedurą wizową. Niektóre wartości nieznacznie odbiegają od normy i chciałabym zasięgnąć opinii czy stanowią one powód do niepokoju i czy, Państwa zdaniem, mogłyby wpłynąć negatywnie na przyznanie wizy studenckiej (podstawę do obawy o potencjalnie duże koszty leczenia). Wartości odbiegające od normy to: - Limfocyty: 18,9% (20,0 - 45,0) - MONO: 15,5% (0,0 - 12,0) wartości bezwzględne (w G/L) dla Limfocytów i MONO są w normie - odpowiednio 1,2 (0,8 - 4,5) i 1,01 (0,0 - 1,2) - RBC: 3,97 T/L (4,00 - 5,20) - MPV: 8,9 fl (9,0 - 13,0) - wartość PLT w górnej granicy: 364 G/L (150 - 400) Pozdrawiam, Anna

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik w granicach normy,nie powinny mieć wpływu na wydanie wizy.
Pozdrawiam