Jak interpretować wynik badania krwi u osoby z niedoczynnością tarczycy?

prosze o interpretację wyniku badania krwi podobno mam niedoczynność tarczycy zaczełam od dawki letrox 75 mg, po pół roku wyniki tsh były następujące : 8.20 mlU/l , natomiast ft3/4 w normie było ,więc zwiększono mi dawkę na letrox 125 i po 3 miesiącach teraz wynik tsh to 0.101 wizyta u lekarza za kilka miesięcy dopiero, więc proszę o poradę co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się do lekarza rodzinnego aby zmodyfikować odpowiednio dawkę