Jak interpretować wynik badania krwi u osoby z podejrzeniem ciąży?

Witam. Ostatnia miesiaczke miałam 21 czerwca robilam dwa dni temu testy ciazowe trzy pozytywne lecz kreski byly blade wczoraj zrobilam badanie krwi moj wynik 51,9 mlU/ml wartość ref [ <1,0> ] Norma w moim laboratorium kobieta nie bedaca w ciazy <1,0 menopazua <8,3 3 tydzien 5,8-71,2 4 tydzien 9,5-750 pytanie brzmi jak odczytać wynik ? Tak naprawde miesiaczka poznia mi sie dopiero 2 dni. Z lekarzem jestem umowiona po wykonaniu kolejnych badan krwi .

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik może wskazywać na ciążę, 3-4 tydzień. Pewność uzyskamy po kolejnych badaniach.
Pozdrawiam