Jak interpretować wynik badania manograficznego u osoby z podejrzeniem chłoniaka?

Dzień dobry. Mam 25 lat i lekarze u mnie podejrzewają chłoniaka ale że nie są w 100% pewni więc mnie nie chcą straszyć i tylko to jest hipoteza. Z badania maamograficznego był opis taki: "Lewa pierś twarda, skóra pogrubiała do 4 mm, ze wzmożonym rysunkiem tkanki podskórnej i asymetrycznie gęstym utkaniem- echy zapalenia. Na pograniczu kwadrantów zewnętrznych lewej piersi, ok.8 cm od brodawki, źle odgraniczone spikularne zagęszczenie śr. Ok 2,5 cm obszarem mikro zwapnień typu 5. BIRADS 4". Natomiast wynik usg był następujący: "W lewej piersi widoczne jest uogólnione pogrubienie skóry z cechami obrzęku podskórnej tkanki tłuszczowej, pasmowatymi hypoechogennymi naciekami w zakresie stożka gruczołowego i wzmożenie unaczynienia. Na pograniczu kwadrantów zewnętrznych hypoechogenny, nieregularny obszar z mikrozwapnieniami (ok. 15x20 mm). BIRADS 5". Czy rzeczywiście mam czym się niepokoić bo to rośnie i czekam teraz na badanie z biopsji..

Proszę bez zbędnej zwłoki zgłosić się na badanie biopsyjne, prawdopodobnie konieczne będzie podjęcie dalszego leczenia.