Jak interpretować wynik badania moczu u 11-miesięcznej cóki?

Proszę o interpretację wyników mojej 11 mc córki, badania zrobione po 3 dobach wysokiej gorączki do 40 stopni i w trakcie choroby podawany był Juvit C Badanie ogólne moczu wszystko w normie poza ciężarem który wynosi 1,012 osad moczu nabłonki płaskie nieliczne, nabłonki okrągłe 0-1 w polu wiedzenia, leukocyty 10-20 wpw, pasma śluzu dość liczne, bakterie nieliczne, kryształy szczawianu wapnia dość liczne- i to mnie martwi najbardziej. 3 mc temu córka miała mocz w normie. CRP 47, 53 dziękuję z góry za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki wskazują na infekcję układu moczowego, konieczny pilny kontakt z lekarzem