Jak interpretować wynik badania moczu u dziecka 3-letniego z trzygodzinną gorączką?

Prpsze o interpretacje wyniku badania og.moczu u trzylatka.wizyta u lekarza rodzinnego na weekend nie mozliwa a do poniedzialku bede sie martwic.barwa zolta.przejrzystość metna.ph kwasny.ciezar wlasciwy 1.020. białko ślad. Glukoza -. Urobilinogen w/n .bilirubina -. Ketony dodatnie.nablonki wielok.pojedyncze wpw.moczany bezposraciowr bardzo liczne wpw leukocyty 0-1wpw.dodam ze syn mial wczoraj trzygodzinny stan podgoraczkowy pozniej przeszlo i przed samym badaniem dostal wit.c

Lek. Tomasz Budlewski

a jakieś jeszcze objawy? kwaśne ph może wynikać z podanej witaminy C. konieczna wizyta u pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.