Jak interpretować wynik badania morfologi i czy świadczy on o niewydolności nerek?

Witam mam pytanie dotyczace wynikow badan morfologia glownie chodzi o mocz poniewaz sa nieciekawe mam podwyzszone leukocyty 3-5 w polu widzenia 0,4 w.p.w i elektrocyty 180-200 w polu widzenia w.p.w rowniez bialko w 17,2 mg/dl reszta analizy neg bilarubina itd. czy to moze byc niewydolnosc nerek dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne powtórne oznaczenie powyższych parametrów oraz także badania z krwi obwodowej. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.