Jak interpretować wynik badania na Toxoplazmozę i czy jest zagrożenie ciąży?

Witam proszę o interpretacje wyników na toxoplazmozę Igg obecne 187,20 IU/ml igm nieobecne 0,49 Index.Jezeli jestem zarażona to jak długo trwa leczenie i czy mogę starać sie o ciążę

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można się wypowiedzieć . Prawdopodobnie wyniki świadczą o dawniejszym zakażeniu