Jak interpretować wynik badania onkologicznego u 62-latka i co on oznacza?

Dzis odebralem wyniki z Centrum Onkologi. Proszę uprzejmie odniesc sie do nich.Czy to cos powaznego? Mam 62 lata. Pozdrawiam. 1.Esica-polip 1,1x0,6x0,3xo,4 cm. 2.Odbytnica-polip 0,4x0,3x0,3 cm Rozpoznanie histop. 1.Adenoma tubulare,low grade. 2.Polypus hyperplastocus. Pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki niegroźne, polip hiperplastyczny i gruczolak cewkowy, wskazana okresowa kontrola w poradni gastroenterologicznej.
Pozdrawiam