Jak interpretować wynik badania posiewu moczu i czy konieczna jest szybka wizyta u lekarza?

Witam Jestem obecnie w 26 tygodniu, z ostatniego badania na posiew moczu wyszedł wynik "wyhodowano różnorodną florę bakteryjną 10^3 (3 rodzaje ziarnkowców gram ). Dodam że był to to posiew kontrolny po leczeniu bakterii w moczu coli antybiotykiem Agumentin. Po Agumentinie wydała się lekka infekcja grzybicza również leczona antybiotykiem Pimafucinem. Posiew wykonany po zakończonym leczeniu. Wizytę kontrolna mam za tydzień, czy wynik jest na tyle niepokojący by przyśpieszyć wizytę u lekarza prowadzącego ciążę? Czy to jakaś groźna infekcja? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczna decyzja lekarza prowadzącego ciążę odnośnie dalszej diagnostyki i lub leczenia.