Jak interpretować wynik badania poziomu cukru we krwi u 30-latka?

Witam serdecznie, Mam przekroczona normę poziomu D-dimer norma do 0.5 mcg/ml. Ja mam 1.98 mcg/ml. Czy wpływu na to można szukać w donacji krwi dokonanej miesiąc wcześniej ? Czy to nie ma wpływu ?

Lek. Paweł Szadkowski

Sam wynik D-dimerów o niczym nie świadczy. Jeśli nie ma Pan żadnych objawów niepokojących, to nie ma powodu do zmierzwień. Miesiąc wcześniej oddana krew nie wpływa na poziom D-dimerów.