Jak interpretować wynik badania RTG klatki piersiowej i co ono oznacza?

WITAM SERDECZNIE MOJ TATA ROBIL RTG KLATKI PIERSIOWEJ POTRZEBOWAŁ DO PRACY BADANIE NIE MA ZADNYCH DOLEGLIWOSCI. WYNIK RTG ZACIENIENIE SREDNICY 8mm W TOPOGRAFII ODCINKA PRZEDNIEGO ŻEBER VI PRAWEGO- prosze napisac czy to cos groznego czy to zacienienie to chodzi o pluca?????

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć nalezy ocenić rtg , proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu lekarz określi konieczność dalszej diagnostyki