Jak interpretować wynik badania RTG kręgosłupa u osoby mającej rodzić naturalnie?

Dzień dobry. Wieku 21 robiłam badanie rtg kręgosłupa ledzwiowego. Wynik badania brzmi: prawostronne skrzywienie kręgosłupa ledzwiowego. Poglebienie fizjologicznej lordozy ledzwiowej. Roszczep łuku segmentu s1 kości krzyżowej. Obecnie mam 34 lata i jestem w 35 tygodniu ciąży i bóle kręgosłupa w odcinku ledzwiowym. Po krótkim lezeniu na plecach i siedzeniu na twardym mam paraliżujacy ból który uniemożliwia mi poruszanie się. Poki co mam wskazany poród naturalny, lecz czy nie bedzie on zagrożeniem dla mnie ? Co oznacza taki wynik badań ?

Trudno ocenić bez badania ; Jaki ogólny stan zdrowia??, sprawnośc, waga ??, Opisana skolioza od młodych lat... Jaka opinia Lekarza, Ortopedy ?
wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; ginekologiczna .
Pozdrawiam i zapraszam