Jak interpretować wynik badania RTG kręgosłupa u osoby z bólem stóp?

Witam, Mam 34 lata i poważne bóle kręgosłupa oraz nóg. Odebrałam wyniki tk ale zupełnie nie rozumiem ich treści. Termin wizyty u lekarza mam wyznaczony dopiero na czerwiec. W opisie widnieje: "badanie tk kręgosłupa L/S wykazuje gładkie zarysy worka oporowego. Centralna protruzja krążka m/k L5/S1 łagodnie modelująca przednia ścianę worka oponowego. Nieznaczna koncentryczna wypuklina krążka m/k L4/L5. Wymiary strzalkowe kanału kręgowego na w/w poziomach wynoszą odpowiednio 16mm i 16,5 mm. Pojedynczy guzek Schmorla w obrębie górnej blaszki granicznej trzonu kręgowego L2. Otwory n/k bez widocznych zmian. Struktury kostne kręgosłupa lędźwiowego bez uchwytnych zmian patologicznych. Serdecznie proszę o pomoc w zrozumieniu tych wyników. Z góry dziękuje za pomoc. Marika

Dobry Wieczór,
W/g opisu nieznaczne zmiany dyskopatyczne, niestety bez zapoznania się z wynikiem i badania klinicznego trudno mi powiedzieć czy mogą one powodować tak silne dolegliwości.
Pozdrawiam.