Jak interpretować wynik badania RTG kręgosłupa u osoby ze złógiem na wysokości L2-L3?

Mam 26L.2 lata temu miałam rtg kregosłupa i wyszło że mam złóg na wysokości L2-L3 z prawej i z Lewej na wys. L2. Rok temu podobny obraz(widoczne te złogi)Ostatnio robiłam TK i wyszło że mam złóg w lewym moczowodzie a nic nie pisze że jest po prawej złóg(na zdjeciu tk widac po prawej jasna plamkę)Usg brzucha nie pokazał złogu w woreczku zół. ani w prawej nerce-wszystko Ok. Co ta plamka pod prawym łukiem żebrowym może znaczyć?Niepokoję  się.

Określenie "plamka" jest Pani subiektywnym określeniem i tak na prawdę nie wiem co oznacza. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości co do opisu Pani RTG proszę w tej sprawie bezpośrednio kontaktować się z radiologiem, który dokonał opisu RTG.