Jak interpretować wynik badania RTG odcinka lędźwiowego?

Byłem zrobić prześwietlenie rtg odcinka lędźwiowego i w opisie mam takie coś: Niewielka prawostronna skolioza kręgosłupa lędźwiowego, spłycenie fizjologicznej lordozy. Zwężenie przestrzeni międzykręgowej L5-S1. Niewielkie przesunięcie ku przodowi trzonu S1 w stosunku do L5 - kręgozmyk. Stawy krzyżowo-biodrowe obustronnie wolne. Czy to oznacza, że o siłowni mogę już zapomnieć, mam tu na myśli przysiady i martwe ciągi, a w szczególności trójbój siłowy?

Dobry Wieczór,
Bez badania klinicznego i zapoznania się z wynikiem badań obrazowych trudno jednoznacznie powiedzieć, na pewno nie wskazane są ćwiczenia wolnymi ciężarami.
Pozdrawiam