Jak interpretować wynik badania RTG płuc u osoby ważącej 120 kg?

Dzień dobry ostatnio na rtg wyszło mi "Pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych o nieco wzmożonym rysunku podścieliska . Sylwetka serca i dużych naczyń w granicach normy" mam już umówioną wizytę u lekarza , ale chciałem wiedzieć czy mam się czego obawiać . Dodam że warze około 120 kg mój wzorst to 183 cm i mam 22 lata . Niestety nie da się ukryć że pale po ok. paczkę do dwóch od 7 lat .

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik badania dobry, ale sugeruję zaprzestanie palenia papierosów oraz redukcja masy ciała ze względu na otyłość, w prewencji pierwotnej chorób sercowo-naczyniowych oraz nowotworowych.
Pozdrawiam