Jak interpretować wynik badania tarczycy u osoby starającej się o dziecko?

Witam Mam 29 lat i od roku staram się o dziecko. Proszę o pomoc w interpretacji wyników badań tarczycy. ANT TPO 10 IU/ml norma 0 - 35;;; (anty-hTG) <10.00IU/ml norma 0 - 40;;; FT3 2.85 pg/ml norma: 2,00 - 5,00;;; FT4 17.71 pmol/l norma: 12,00 - 22,00;;; TSH 2.470

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pani wyniki są w granicach normy jednak należy je zawsze interpretować w oparciu o stan kliniczny pacjenta przez lekarza, który kierował Panią na badanie.