Jak interpretować wynik badania tarczycy u osoby z wahaniami nastroju?

Witam, Badania krwi wykonane dwukrotnie w odstępie miesiącu wykazały nadczynność tarczycy. TSH 0.005 przy normie w dolnej granicy 0.35, ft3 4.12 przy normie do 3.18 oraz ft4 1.53 przy normie 1.48. Nie mam żadnych objawów somatycznych (zweryfikowane u endokrynologa) natomiast występują wahania nastrojów oraz rozdrażnienie a także słaba pamięć i problemy w koncentracji. To jet bardzo męczące chociaż do tej pory przyczyny szukałam w cyklu miesiączkowym. Czy to możliwe że to przez chorobę tarczycy?

pozdrawiam
Anga Aleksandrowicz