Jak interpretować wynik badania TSH u osoby w ciąży?

Wyniki tsh A ciąża? 14.12.2017 r mój wynik tsh wynosił 3.432 ulU/ml ginekolog przepisala mi Euthyrox N 25 na czczo jedna tabletka 20.02.2018 r wynik tsh 2.769 ulU/ml? Endokrynolog powiedziała że jest ok i dała mi tabletki Letrox 50 pół tabletki na czczo Pytanie czy mogę już starać się o dziecko? Czy to jest jeszcze za duży tsh? Bo już się gubię? I czy starając się o dziecko mogę przyjmować ten Letrox 50 ?

Lek. Michał Lenard

Może się Pani starać o dziecko przy takich wynikach. I jak najbardziej proszę dalej przyjmować Letrox wg zaleceń lekarza. Pozdrawiam!