Jak interpretować wynik badania TSH wykonanego w 4 dniu cyklu?

Dzień dobry , potrzebują pomocy w sprawie interpretacji wyników , gdyż wizytę mam dopiero za tydzień , a bardzo chciałąbym wiedzieć czy są dobre . Badania miałam robione 4 dnia cyklu , mam 27 lat . TSH 1,738 FSH 8,04 LH 7,98 ESTRADIOL 92,00 PROLKTYNA -wydzielanie podstawowe - 22,07 .

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm w danym laboratorium nie można dokładnie się wypowiedzieć