Jak interpretować wynik badania USG ginekologicznego u osoby w 22 tygodniu ciąży?

Witam, proszę o interpretację badania usg ginekologicznego. Badanie bylo wykonane w 22cd. wg. Przydatki prawe- jajnik o wym. 30x15mm z pęcherzykami o śr. do 6mm. Przydatki lewe-jajnik o wym. 35x21mm z pęcherzykami o średnicach mm z obszarem o mieszanym echu z widocznym unaczynieniem obwodowym śr.17mm - ciałko zółte. Echostruktura jajników prawidlowa. Zatoka Douglasa- ślad płynu". Trzon macicy, szyjka i jama macicy w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyzsze badanie