Jak interpretować wynik badania USG piersi u 21-latki?

Witam, chciałabym zinterpretować wynik badania usg sutka. Zaznaczam ze mam 21 lat. " w usg skupisko torbielek i litych elementów (zwapnienia?). W sutku lewym na godz 4 skupisko torbielek max 9xqpmm oraz elementów mocniej wysyconych. Wskazana mammografia. Proszę o interpretacje wyniku

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana jest dalsza diagnostyka proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie