Jak interpretować wynik badania USG szyi?

Zgodnie z usg szyi,mam w gornej części ślinianki przyusznej prawej widoczna przestrzeń płynową o średnicy 5mm/tzw, gęstą torbiel/,zwapnienia w śliniance przyusznej prawej,w okolicy kąta żuchwy po stronie prawej widoczny węzeł chłonny o wymiarach 14x7mm.Czy powinnam poddać się operacji.Jakie jest zagrożenie dot uszkodzenia nerwów twarzy.Bardzo dziękuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna szersza diagnostyka proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe usg