Jak interpretować wynik badania wątroby u osoby nie trzymającej diety?

Witam stwierdzono u mnie zapalenie wątroby typu b 15 stycznia antygen HbeAg dodatni...badania morfologia aspat alat biliurbinia w normie...usg wątroby tylko uszkodzenie miąższu bez powiekszen itp..teraz lekarz kazał przyjść w czerwcu z wynikami i wiremia....A do tej pory nie trzymać diety ani nic...tylko zakaz alkoholu....czy to dobre postępowanie?

Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Najlepiej, żeby Pana leczeniem zajął się lekarz specjalista chorób zakaźnych.