Jak interpretować wynik biopsji sutka?

Witam. Otrzymałam wynik biopsji sutka prawego : Charakter zmiany pierwotna. W rozmazie stwierdzono skąpe masy białkowe oraz pojedyncze fagocyty. Komórek gruczolowych nie stwierdzono. Kategoria c1. Co oznacza taki wynik biopsji ? Dodam że była to torbiel która wraz z badaniem została usunięta i nie ma go jak powtórzyć.

Wynik jest typowy jak w przypadku opróżnienia prostej torbieli sutka. Brak powodu do niepokoju. Nie ma w bioptacie atypowych, podejrzanych o proces nowotworowy komórek.