Jak interpretować wynik echa serca u mężczyzny o wadze 98 kg?

Witam prośiłbym o poradę wyniku echo serca mężczyzna 35 waga 98kg-lvedd 5,5(3,5-5,7) Rvedd 2,4(1,8-2,7)pwd 1,0(0,9-1,2),IVSd 1,1(0,9-1,2),LA4,2(2,0-4,0),Ao3,4(2,0-3,8) lvef55(55-70) funkcja lv prawidłowa ,zastawka mitralna prawidłowa,zas aortalna prawidłowa,zas płucnaprawidłowa ,ACT104,zastawka trójdzielna TVR SLAL BADANIE WYKONAŁEM Z POWODU TACHYKARDI ZATOKOWEJ Z POWODU NERWICY pan dr przepisał mi POPRANOLOL 10MG DORAZNIE PODCZAS SZYBKIEGO BICIA SERCA A PRĘDZEJ PRÓBOWAŁEM BRAĆ CONCOR COR 1,25 PRZEZ 3 DNI I MIAŁEM ZŁĄ TOLERACJE ZA NISKIE CISNIENIE I PULS W GRANICACH 52 A TERAZ BIORĘ TAKIE LEKI JAK PAROGEN 20MG I ZOMIREN SR MAM PYTANIE CZY Z TAKIMI WYNIKAMI MOGĘ WYKONYWAĆ PRACĘ SZKLARNIOWE LUB NA WYSOKOŚĆACH I UPRAWIAĆ SPORT BO CHCĘ JAKOŚ OBNIŻYĆ WAGĘ CIAŁA

Witam,

proszę skontaktować się z kardiologiem - z lekarzem, który zlecił badanie, specjalista udzieli Panu wyczerpujące informacje.
Pozdrawiam serdecznie