Jak interpretować wynik EKG serca u 19-latki?

Witam mam rozpoznana anodejdę ostatnio robiłam ekg serca i chciałam zapytac czy moje wyniki są w normie czy jest jakiś powód do niepokoju? Dodam że mam zawroty głowy i jestem osłabiona HR: 47 RR : 814 QRS: 77 QT:421 QTC :466 P:177 Pq (pr): 202 Oś QRS 106 Oś P :52 Oś T:75. Szybkość przesowanią taśmy to 25 mm i wszystko liczone w ms, miałam 47 tetno

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizualna ocena ekg nie należy interpretować tylko na podstawie opisu z aparaturu Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego