Jak interpretować wynik na p/c IgG met. Western - Blot?

Jak interpretować wynik na p/c IgG met. Western - Blot, który wynosi 6 i został określony jako wątpliwy. Ugryziona przez kleszcza byłam około 6lat temu, po 1,5 roku od ugryzienia przeleczona zostałam antybiotykiem /po pozytywnym wyniku/. Obecnie znowu bolą stawy, mrowienie , pieczenie, ból kończyn dolnych. Wyniki krwi: WBC - 3,7, neut#- 1,8 , BASO- 0,00 , HTC-36,2, CZYNNIK REUMATOIDALNY - 16,8. Pozostałe parametry OK. Czy może to wymagać ponownego leczenia antybiotykiem?Proszę o opinię.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wątpliwy wynik badania nie jest wskazaniem do antybiotykoterapii. Konieczna jest dalsza diagnostyka. Pozdrawiam