Jak interpretować wynik RTG klatki piersiowej?
Proszę o pomoc w zinterpretowaniu wyniku RTG klatki piersiowej: Wnęki poszerzone,najpewniej naczyniowe. Krążenie płucne, serce w granicach normy.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Pani wynik mieści się w granicy normy, a ewentualna interpretacja powinna uwzględniać pani stan kliniczny (najlepiej w tym celu udać się do lekarza prowadzącego).