Jak interpretować wynik RTG zatok u 29-latki?

Witam, Chciałbym prosić o interpretację wyników RTG zatok "Zatoki oboczne nosa normoplastyczne. Obustronne niewielkiego stopnia przyścienne zacienienie oraz częściowe ograniczenie powietrzności zatok szczękowych . Zmniejszenie powietrznosci sitowia. Pozostałe zatoki prawidłowo upowietrzone. Skrzywiona przegroda kostna nosa" czy muszę sie udać do laryngologa? dziękuję bardzo za odpowiedz

Radiolodzy czasami źle, inaczej niż laryngolodzy oceniają rtg zatok. Sam oceniam takie wyniki w komplecie z badaniem laryngologicznym i wywiadem lekarskim. Przyjedź?