Jak interpretować wynik testu owulacyjnego?

Witam, Co oznacza test owulacyjny który w owulacje pokazuje pozytywny wynik, później przez 4 dni negatyw a po 5 dniach od owulacji wychodzi znów pozytywny?

Apteczne testy owulacyjne są niedokładne. Nie polecam. Najlepsze jest monitorowanie owulacji pod kontrolą USG. Jednak związane z dużymi kosztami. Jeśli planuje po prostu Pani ciążę, to przy cyklach co 28 - 32 dni zaleca się współżycie od 10. do 20. dnia cyklu co 2 - 3 dni. Proste i nie stresujące.