Jak interpretować wynik TK zatok u 29-latka?

Witam , co dokładniej mówi taki opis TK zatok : Zatoki oboczne nosa oraz komórki sitowia prawidłowo rozwinięte. W zakresie zatoki szczękowej prawej widoczne jest przyścienne i odcinkowo polipowaye pogrubienie błony śluzowej do 5mm na ścianie gornej przyśrodkowej powodujące zmniejszenie drożności kompleksu ujściowo-przewodowego po stronie prawej. Ponadto w zakresie komórek sitowia zwłaszcza przedniego widoczna jest niewielka ilość płynu i odvonkowo pogrubiona błona śluzowa. Pozostałe zatoki oboczne nosa są prawidłowo powietrzne. Drożność kompleksu ujściowo-przewodowego po stronie lewej prawidłowa.Ściany kostne zatok i komórki sitowia bez cech destrukcji. Małzowiny nosowe prawidłowo wykształcone. Przyscienne umiarkowane pogrubienie błony śluzowej w zakresie małżowin nosowych zwłaszcza dolnych i środkowych. Niewielkie prawoboczne skrzywienie przegrody nosowej. Dodam , że cały czas mam uczucie spływajacej wydzieliny po gardle oraz powtarzajace sie zapalenie śliniankì podrzuchwowej. Prosze o odpowiedź ponirwaz wizytę u larengologa mam dopiero za 2tyg. Nie wiem czy martwić sie tym opisem , głównie tym polipowatym zgrubieniem. Pozdrawiam

Nie martw się a do laryngologa chirurga głowy i szyi pracownika kliniki laryngologicznej udaj się z płytą CD TK. Laryngolog w przychodni nic Ci nie pomoże.