Jak interpretować wynik tomografii komputerowej u 78-letniej kobiety?

Dzien dobry, Mam pytanie moja babcia lat 78 został zrobiony tomograf i taki wynik uzyskała"W istocie białej okołokomorowej widoczne rozległe hypodensyjne obszary naczyniopochodne Cech świeżego niedokrwienia nie stwierdza się Nie stwierdza się obecności krawienia śród, ani namózgowego Układ komorowy symetryczny, nieco zanikowo poszerzony Przestrzenie podpajęczynówkowe w normie" do tego ma problemy z pamięcia, przestała interesować się rachunkami itp. Czy to coś poważnego jak interpretować ten wynik co powinnam zrobić. Bardzo proszę o radę.

TK GŁOWY DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ, po badaniu, z wynikami i CD ; Ważny PACJENT i objawy, wywiad! OPIS może sugerować zmiany niedokrwienne;
Jakie objawy niepokojące? Inne schorzenia ?? ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna,
testy neuropsychologiczne, ocena pamięci; ocena stanu ogólnego, kręgosłupa, innych obciążeń Ważny stan ogólny, tryb życia, rodzaj pracy, nastrój
OPIS MRI :