Jak interpretować wynik usg transvaginalnego?

Witam, jak interpretować wynik usg transvaginalnego -Endometrium: 4,0 jednorodne. Jajnik prawy o wymiarach 32,8x17,7 z pęcherzykami 18,3 i 13,6. Jajnik lewy o wymiarach 34,2x24,7 mm o litej strukturze.

Wynik prawidłowy, nie ma powodu do niepokoju. Wygląda na to, że prawy jajnik jest w fazie owulacji (2 pobudzone pęcherzyki).