Jak interpretować wyniki badań Elisa po dwukrotnym badaniu na boreliozę?

Co ozn wynik w badaniu Elisa po dwukrotnym badaniu na borelioze , 1) IgG 52 IgM ujemne, 2)IgG 24, IgM ujemne, info na zaswiadczeniu cytuje - "po przebytej boreliozie obecnie bez wskazan do antybiotykoterapii". ?Badanie wykonano ok 2 lat po ukąszeniu kleszcza. A sa objawy wskazujace jak przy zapaleniu lub uszkodzeniu nerwu czaszkowego VIII -zawroty glowy, zachwiania rownowagi, uszkodzony sluch w dolnej granicy slyszalnosci

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna opieka przez neurologa i decyzja o odpowiednim leczeniu