Jak interpretować wyniki badań hormonalnych u osoby przed okresem?

Witam mam 28 lat chcialabym zaytac o wynik badan hormonalnych Progesteron 9,45ng/ml i Estradiol 101,87 oba wyniki w surowicy badanie było wykonane 13.06.2017 a okres powinam dostac za 5 dni z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania niorm nie można się wypowiedzieć proponuje udac się do lekarza zlecającego powyzsze badania