Jak interpretować wyniki badań hormonów u osoby z problemem wypadania włosów?

Dzień dobry, chciałabym skonsultować wyniki badań, gdyż wizytę u endokrynologa mam dopiero za 2tyg. Badania robiłam w 3 dniu cyklu: testosteron 29,9ng/dl androstendion1,37ng/ml SHBG 128,9nmol/l estradiol 38pg/ml LH 5,61mlU/ml FSH 4,16 mlU/ml prolaktyna 5,87 ng/ml AMH 4,1 ng/ml prolaktyna 8,96ng/ml 17 hydroksyprogesteron1,54ng/ml TSH 2,04 antyTPO <1 FT3 3,42pg/ml FT4 1,41 ng/dl insulina 8,1uIU/ml Badania robiłam z myślą o wypadających włosach. Niepokoi mnie głównie SHBG gdyż norma jest do 128.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie jest to duże odchylenie od normy a co do pozostałych bezpodsnia norm danego laboratorium nie można się wypowiedzieć