Jak interpretować wyniki badań po łyżeczkowaniu macicy?

Witam! 28 sierpnia 2018 roku poroniłam w 14 tyg ciąży. Miałam wywołany poród, a kiedy już urodziłam mojego aniołka zostałam przewieziona na zabieg łyżeczkowania. Po zabiegu zostala mi przetoczona krew. Od poczatku ciazy krwawilam i miałam stany zapalne, ponieważ zaszłam w ciążę z wkładką domaciczną GOLD T. Dzień przed porodem CRP wynosiło 200, odeszły mi wody płodowe i na następny dzień dziecko już było martwe. Dziś po 10 dniach zrobiłam badania kontrolne i proszę o interpretację wyników. Podam tylko wyniki, które są nieprawidłowe. Płytki krwi: 514 tys/ul eGFR: 123.33 OB: 20 mm po 1h CRP w normie BETA-hcg: 109.30 Kilka dni krwawiłam po zabiegu i potem występowały już tylko delikatne plamienia brazowe. Dzis znowu zaczęłam mocno krwawić i bardzo boli mnie podbrzusze. Czy powinnam zgłosić sie jak najszybciej do lekarza? Dodam, ze jestem non stop senna, bolą mnie nerki,mam zawroty głowy i bardzo szybko sie męczę. Aktualnie tez odstawilam hormon Euthyrox. Z góry dziękuję za odpowiedź!

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Tak, powinna Pani zgłosić się na kontrolę do ginekologa ze względu na ponowne krwawienie z dróg rodnych.