Jak interpretować wyniki badan RM kręgosłupa u 31-latki?

MR(kob 31l) Lewobocz skol. i poglebiona lordoza ledzwiowa. Poziome ustawienie kosci krzyzowej. Odwodnione krazki l4/l5 i l5/s1 Przedni kregozmyk l5 o ok 2-3 mm Centralna protuzja na poziomie l4/l5 o ok2mm Bez cech ciasnoty kanalu kregowego Sygnal trzonow kregowych w normie Stozek rdzenia jest polozony na poziomie l1/l2,prawidlowy,nadmienię że skolioza jest z rotacją kręgów, z zekomym skró kończyny,dolegliwości bólowe odczuwam każdego dnia,dłuższe siedzenie, chodzenie powod tj.ból w odcinku lędzw

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne zestawienie powyższego wyniki z bezpośrednim badaniem lekarskim. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie