Jak interpretować wyniki badań po implantacji stabilizatora międzykolcowego?

prosze o interpretacje,St.po implantacji stabilizatora międzykolcowego L4-L5.Odcinek lędź. kręg. o spłyconej fizjologicznej lordozie,skrzywiony lewobocznie. Na wysokości L3-L4 obecna jest podwięzadłowa prawoboczna pjm krążka międzykręgowego z uciskiem prawego korzenia nerwowego L4. Na poziomach L2-L3 i L4-L5 widoczne są szerokpodstawne wypukliny krążków międzykręgowych modelujące więzadło podłużne tylne kręgosłupa. Dehydratacja krążków międzykręgowych kręg.lędź. z obniżeniem wysokości krążków.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Sadze ze konieczna jest konsultacja neurochirurga