Jak interpretować wyniki badań USG u osoby z widocznymi torbielami?

Proszę o interpretację USG.Piersi o budowie mieszanej, gruczołowo-tłuszczowe z przewagą tkanki gruczołowej. Na godz. 12 piersi lewej, ok. 30mm, powyżej otoczki brodawki sutkowej i na głębokości 15mm. podskórnie, obecna niskoechogenna zmiana, o policyklicznych zarysach, bez widocznych naczyń w PD, o wymiarach 7,5x6x10mm.; za zmianą nie stwierdzam obecności cienia akustycznego ani wzmocnienia echa. Zabrodawkowo w piersi lewej widoczne są torbiele….

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki proszę koniecznie udac się do lekarza kierującego na usg