Jak interpretować wyniki badania EEG głowy?

Proszę o i terpretacje wyników badania eeg głowy. W odprowadzenia przedczolowo-człowiek-przednioskroniowych dominują niskonapięciowe fale neta o częstotliwości 14-30/s i ampl. Do 10 uV. W odprowadzenich tylnoskroniowo-ciemieniowo-potylicznych czynność podstawowa jest regularna symetryczna utworzona z fal alfa o częstotliwości 11-12 Hz i amplitudzie do 25 uV często z nałożona niskonapięciową czynnością szybka. Ponadto w odprowadzeniach czołowych występują niekiedy fale wolne torta 5-7/s o amiptudzie tła. Fa nie aktywuje zmian. Hw (3 min) nie aktywuje zmian. Orzeczenie : zapis z obecnością niezbyt licznych fal wolnych theta w odprowadzeniach czołowych. Czynności napadowej nie zarejestrowano.

Ważna pełna ocena Pacjenta, historii leczenia, obciązeń, wyników badań ! Pełny wywiad, wyniki, stan ogólny,LEKI? Konieczna pełna ocena neurologiczna EEG do interpretacji klinicznej,
Pozdrawiam i zapraszam